League Of Legends ‘da Belki De Hayat Kurtaracak 11 Bilgi !

League Of Legends ‘da belki de hayatınızı kurtaracak bilgileri sizin için derledik iyi okumalar ;

-Minyonlar oyunun başlarında çok fazla hasar verirler. Eğer rakibin minyonlarının hedefi halindeysen çatışmaya girme.

-Eğer rakip seviye üstünlüğü sağladıysa agresif oynama. Özellikle rakip senden önce 2 veya 6. seviye olursa bu büyük bir sorun teşkil edebilir. Kule altı oyna ve Jungle’ı bekle

– League Of Legends ‘ta Rakip ormancının nerede olduğunu bilmiyor ve iki kişiyi alacak güçte değilsen agresif oynama.

-Çok fazla üsse (B) dönmek iyi değildir. Sadece eşya alacağında ya da can doldurman gerektiğinde üsse dönmeyi tercih et.

– League Of Legends ‘ta Rakibe düz vuruş yaparken minyonlar da sana saldırır. Takasa girerken bunu düşün. Rakibe vururken düz vuruş yapmak yerine yeteneklerini kullanırsan minyonların hedefi haline gelmezsin.

– League Of Legends ‘ta Minyonların hedefinden çıkmak için çalılığa girmek iyi bir yöntemdir. (Bu durum çalılık totemli olmadığında geçerlidir. Aynı zamanda totem olup olmadığını bu şekilde anlayabilirsin)

-Her fırsatta minyon kesin. Sırf kuleyi aldınız ve orta oyun başladı diye minyon kesmeyi bırakmayın.

-Eğer çok öndeyseniz ve yeteri hasarınız var ise defansif eşyalar almak daha iyi olacaktır.

-Eğer çok fazla hasar vurup rakibi koridordan düşürebilecekseniz birkaç minyon kaçırmanız pek önemli değildir. Ancak bedavaya minyon kaçırmadığınızdan da emin olun.

-Eğer can yenilemeniz rakipten iyi ise küçük takaslara girerek uzun vadede koridoru kazanmaya çalışın. Siz can yenilerken rakip yenileyemediği için eninde sonunda koridordan düşeceklerdir. Ama dikkat edin karşı Jungle gelmesin !

-Kendi minyonlarınızın canlarına bakın ve rakip son vuruş yaparken rakibe vurun. Rakip ya takası kaybedecek ya da son vuruşu kaçıracaktır.

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *