Düşük Gereksinimli Olup Sizi Bilgisayar Başına Kilitleyecek 7 Oyun !

1-Mirror’s Edge

Mirror’s Edge oyuncuya hitap eden yapısı ile sizlere gerçekçi bir parkur deneyimi yaşatıyor. Konusu kısaca kız kardeşinin üstüne kalan cinayeti aydınlığa çıkartmaktır.Oyun düşük gereksinimli olmasına rağmen eskimeyen grafikleri sizleri mutlu edecektir !

2-Civilization V

Gelmiş geçmiş en köklü strateji oyunlarından biri olan Civilization, serinin beşinci oyununda sizi yormayacak sistem özellikleri sunuyor. Böylesine kaliteli ve dolu dolu bir oyun strateji severleri bekliyor.

3-BioShock : İnfinite

Oyunda bir ajanı kontrol ederek Columbia Şehri’ne adım atacak ve Elizabeth isimli, gizemli güçlere sahip bir bayanı kaçırmaya çalışacağız. Macera esnasında Elizabeth, bu özel güçleriyle bize yardımcı olacak ve Columbia Şehri’nin eşsiz görselliğinde saatlerimizi, belki de günlerimizi geçireceğiz. Ama Unutmayın Bu oyun bir mükkemmel.

4-Sleeping Dogs

Genelde yüksek sistem gereksinimleri olan açık dünya oyunlarından sıkıldınız mı ? Sleeping Dogs sizin için burada ! Wei Shen adlı bir polisi yönettiğimiz oyunda bir örgütle savaşıyoruz.

5-Stardew Valley

Yılın en iyi oyunlarından biri olmayı başaran Stardew Valley, eski görünen bir oyunun çok daha fazlası olabileceğinin en büyük kanıtı. 2016 yılında çıkan bir yapım için oldukça makul seviyelerde sistem gereksinimi isteyen Stardew Valley, görsellerini yadırgamadığınızda, size inanılmaz bir deneyim yaşatabilir. 2 GB RAM ve 256 MB grafik işlemci bizce çok iyi seçenekler.

6-Mount & Blade: Warband

Türk Yapımı Savaş Oyunu olan Mount &(And) Blade : Warband yani kısaca M&B:W olan bu oyunun steam açıklaması şöyle :

“Ardı arkası kesilmeyen savaşlar tarafından parçalanmış bir diyarda, tecrübeli askerlerden oluşan ordunuzu toplayıp mücadeleye girme zamanı geldi. Adamlarınızı savaşa sokun, topraklarınızı genişletin ve Kalradya Tahtı için düşmanlarınıza meydan okuyun!”

7-Bully

Yatılı okul öğrencisi olan 15 yaşındaki Jimmy Hopkins’in saçma ama eğlenceli hikayesini anlatan bu Rockstar Games yapımı oyun hem fazla sistem gerektirmiyor hemde cebinizi mutlu ediyor!

Bir Başka yazımızda  görüşmek üzere hoşçakalın !

About the author /


Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *